O nás

                                                      Charakteristika firmy TOP GYN CENTER s.r.o.

Naše společnost byla založená v r. 1995 a specializuje se na oblast gynekologické onkologické prevence. Hlavním oborem naší činnosti je vyhledávání, ošetřování a dispenzarizace pacientek s přednádorovýmí změnami (prekancerózami) v oblasti děložního čípku a zevních rodidel. Poskytujeme v této oblasti konziliární vyšetření pro širokou obec gynekologů z okresu Karviná, Frýdek Místek, Nový Jičín, Ostrava, sporadicky i ze širšího okolí. V rámci diagnostiky úzce spolupracujeme s cytologickou a histopatologickou laboratoři Aeskulab k.s.

Senologická (mamologická) poradna vedená onkoložkou MUDr. Marii Vaňkovou nabízí vyšetření a dispenzarizaci žen s benigními onemocněními prsů a vyhledávání případných zhoubných onemocnění v úzké spolupráci s akreditovanými mammografickými pracovišti v Karviné, Ostravě a Frýdku Místku.

Andrologická poradna vedená MUDr. Tadeášem Piegzou se specializuje na vyšetřování mužské neplodnosti - provádí komplexní vyšetření spermiogramů, zajišťuje doplňující laboratorní vyšetření, koordinuje event. další vyšetření ve spolupráci s urologickými, endokrinologickýmí ambulancemi a pracovištěm lékařské genetiky.

Poskytujeme léčbu a poradenskou činnost pro neplodné páry. Spolupracujeme v tomto směru i s centry asistované reprodukce.

Poskytujeme dále prakticky celé spektrum běžných gynekologických vyšetření (s výjimkou urogynekologické problematiky) - preventivní prohlídky, antikoncepce, klimakterické potíže, poruchy krvácení, myomatóza děložní, přednádorové změny dělohy, záněty, atd.).

Poskytujeme možnost odběrů na prakticky celé spektrum laboratorních vyšetření - hematologická, biochemická, bakteriologická, virologická, vč. testace na chlamydie, HPV infekce, atd.

Nabízíme možnost vakcinace proti HPV infekci.

Vedeme těhotenskou poradnu s komplexním spektrem služeb včetně ultrazvukových vyšetření, kardiotografických vyšetření.

Klimatizovaný operační sál nám umožňuje poskytovat služby jednodenní chirurgie - zákroky v místní i celkové anestesii. Provádíme elektrokonizace čípku (LEEP, LLETZ, NETZ), ablace polypů, abraze hrdla děložního, abraze dutiny děložní, diagnostické hysteroskopie, některé typy operačních hysteroskopií, ošetřování virových bradavic, biopsie čípku, zevních rodidel. Při výkonech v celkové anestesii spolupracujeme s kvalifikovaným anesteziologickým týmem.

Ambulance MUDr. Přibyla přijímá v současné době pacientky bez omezení, ambulance MUDr. Piegzy a MUDr. Zuczkové z kapacitních důvodů omezeně, po předchozí domluvě.

Vyšetřujeme a ošetřujeme pacientky VZP, VoZP, ČPZP, RBP, ZPMV a OZP. Klientky ostatních pojišťoven a samoplátkyně za poplatek.

Při práci uplatňujeme objednávkový systém.  Vyžadujeme, aby se  i akutní pacientky předem telefonicky ohlásily za účelem optimální koordinace pracovní doby.

Ve všech prostorech našeho pracoviště je možnost bezdrátového internetového připojení WiFi.